top

Kursy na prawo jazdy w OSK Koszela


Rozpoczęcie kursu nauki jazdy B:  maj 2020 (precyzyjny termin do ustalenia)

 
Przed pierwszymi zajęciami Słuchacze kursu powinni dostarczyć do Ośrodka swój Profil Kandydata na Kierowcę. Jest on wydawany na podstawie badań lekarskich, zdjęcia, kserokopii prawa jazdy (o ile Kandydat posiada) i wniosku o wydanie prawa jazdy, złożonych w Wydziale Komunikacji.
W przypadku kursów kategorii C, CE, D i DE wymagane jest także, do wyrobienia Profilu, orzeczenie psychologiczne.
 
Badania lekarskie ostatni raz przed planowanym kursem będzie można wykonać: obowiązuje rejestracja telefoniczna.
 

Rozpoczęcie kursu nauki jazdy A, C, E/C: codziennie/indywidualnie
 
Rozpoczęcie kursu kwalifikacji wstępnej: codziennie/indywidualnie
 
Rozpoczęcie szkolenia okresowego: codziennie/indywidualnie


 

Od dnia 14.03.2016 jako jedyny OSK we Wrocławiu posiadamy dostęp do 100% bazy pytań egzaminacyjnych na kat. B, C, D - szczegóły w biurze

 

Uwaga! Zmiany w programie szkoleniowym na kursy prawa jazdy!!!!

Od dnia 04.03.2016r Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa zlikwidowało szkolenie teoretyczne w zakresie kat B+E, C+E oraz D+E.

Zmniejszeniu uległo szkolenie praktycznej nauki jazdy o liczbę godzin o 10 w zakresie prawa jazdy kat. C, C1, jeśli osoba równolegle uczestniczy odpowiednio w szkoleniu w zakresie prawa jazdy kategorii C+E, C1+E.

Podobna sytuacja jest w zakresie szkolenia na kat. D, D1. Jeśli osoba ma równolegle prowadzone szkolenie w zakresie kat D+E, D1+E, wówczas ilość godzin szkoleniowych zmniejsza się o 20. 

Znowelizowane Rozporządzenie w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami pozwala na uczestniczenie w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej w dowolnym momencie trwania kursu. Istotne jest, aby zostało ono zakończone przed końcem całego kursu. 

Osoby, które uczyły się samodzielnie do egzaminu państwowego i uzyskały pozytywny wynik, moga od razu zapisac się na jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Koszela. Szkolenie z pierwszej pomocy może odbyć się w trakcie jazd lub po ich zakończeniu. 

 

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

KURS EKSPRESOWY

Widząc zainteresowanie szybkimi kursami nauki jazdy proponujemy Państwu różne metody szkoleniowe (z wykorzystaniem e-larningu - wykłady przez internet )

Oferta skierowana do osób pracujących czy uczniów,którym zależy na szybkim zrobieniu prawa jazdy. E-learningowe wykłady teoretyczne realizowane przez 24h, jazdy realizujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6 do 22.

SPECJALNE KURSY EKSPRESOWE TO MOZLIWOŚĆ UZYSKANIA PRAWA JAZDY W PRZECIĄGU 3 TYGODNI

 

W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy nowy cennik, który umożliwi Państwu bardzo tanie doszkalanie.Warunkiem do skorzystania z promocyjnych cen jest zapisanie się na kurs w okresie obowiązującej promocji a po jego zakończeniu można kupować dowolne ilości tanich godzin.  Trening czyni mistrza!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń i zapisz się na kurs

71 336 26 05 pon - pt 11:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami online

Znajdź nas na Facebook
Znajdź nas na Google+
Znajdź nas na Twitter