top

Kursy na prawo jazdy w OSK Koszela


Rozpoczęcie kursu nauki jazdy B:  INDYWIDUALNIE

 
Przed pierwszymi zajęciami Słuchacze kursu powinni dostarczyć do Ośrodka swój Profil Kandydata na Kierowcę. Jest on wydawany na podstawie badań lekarskich, zdjęcia, kserokopii prawa jazdy (o ile Kandydat posiada) i wniosku o wydanie prawa jazdy, złożonych w Wydziale Komunikacji.
W przypadku kursów kategorii C, CE, D i DE wymagane jest także, do wyrobienia Profilu, orzeczenie psychologiczne.
 
Badania lekarskie ostatni raz przed planowanym kursem będzie można wykonać: obowiązuje rejestracja telefoniczna.
 

Rozpoczęcie kursu nauki jazdy A, C, E/C: codziennie/indywidualnie
 
Rozpoczęcie kursu kwalifikacji wstępnej: codziennie/indywidualnie
 
Rozpoczęcie szkolenia okresowego: codziennie/indywidualnie


 

Od dnia 14.03.2016 jako jedyny OSK we Wrocławiu posiadamy dostęp do 100% bazy pytań egzaminacyjnych na kat. B, C, D - szczegóły w biurze

 

Uwaga! Zmiany w programie szkoleniowym na kursy prawa jazdy!!!!

Od dnia 04.03.2016r Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa zlikwidowało szkolenie teoretyczne w zakresie kat B+E, C+E oraz D+E.

Zmniejszeniu uległo szkolenie praktycznej nauki jazdy o liczbę godzin o 10 w zakresie prawa jazdy kat. C, C1, jeśli osoba równolegle uczestniczy odpowiednio w szkoleniu w zakresie prawa jazdy kategorii C+E, C1+E.

Podobna sytuacja jest w zakresie szkolenia na kat. D, D1. Jeśli osoba ma równolegle prowadzone szkolenie w zakresie kat D+E, D1+E, wówczas ilość godzin szkoleniowych zmniejsza się o 20. 

Znowelizowane Rozporządzenie w sprawie szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami pozwala na uczestniczenie w szkoleniu z pierwszej pomocy przedmedycznej w dowolnym momencie trwania kursu. Istotne jest, aby zostało ono zakończone przed końcem całego kursu. 

Osoby, które uczyły się samodzielnie do egzaminu państwowego i uzyskały pozytywny wynik, moga od razu zapisac się na jazdy w Ośrodku Szkolenia Kierowców Koszela. Szkolenie z pierwszej pomocy może odbyć się w trakcie jazd lub po ich zakończeniu. 

 

Poznaj nowy standard prowadzenia szkoleń!

KURS EKSPRESOWY

Widząc zainteresowanie szybkimi kursami nauki jazdy proponujemy Państwu różne metody szkoleniowe (z wykorzystaniem e-larningu - wykłady przez internet )

Oferta skierowana do osób pracujących czy uczniów,którym zależy na szybkim zrobieniu prawa jazdy. E-learningowe wykłady teoretyczne realizowane przez 24h, jazdy realizujemy 7 dni w tygodniu, w godzinach od 6 do 22.

SPECJALNE KURSY EKSPRESOWE TO MOZLIWOŚĆ UZYSKANIA PRAWA JAZDY W PRZECIĄGU 3 TYGODNI

 

W związku z nowymi wymogami i utrzymaniem wysokiej zdawalności - wprowadziliśmy nowy cennik, który umożliwi Państwu bardzo tanie doszkalanie.Warunkiem do skorzystania z promocyjnych cen jest zapisanie się na kurs w okresie obowiązującej promocji a po jego zakończeniu można kupować dowolne ilości tanich godzin.  Trening czyni mistrza!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zadzwoń i zapisz się na kurs

71 336 26 05 pon - pt 11:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami online

Znajdź nas na Facebook
Znajdź nas na Google+
Znajdź nas na Twitter