top

Szkoła jazdy we Wrocławiu - OSK Koszela


Ośrodek Szkolenia Kierowców Koszela zapewnia swoim kursantom pełen pakiet usług. Dokładamy starań, aby jak największa liczba naszych kursantów szybko zdobyła prawo jazdy. Z naszej strony gwarantujemy Państwu:
 

► Doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę wykładowców i instruktorów nauki jazdy oraz instruktorów techniki jazdy

► Najwyższą zdawalność egzaminów państwowych

► Komfortowe i nowoczesne sale wykładowe

► Plac manewrowy znajdujący się nieopodal trasy egzaminacyjnej - jest to najlepszy plac manewrowy w mieście

► Pojazdy szkoleniowe takie same jak na egzaminach państwowych

► Zajęcia praktyczne już od 6:00 do 22:00

► Jazda trasami egzaminacyjnymi

► Zniżki dla stałych klientów

 

Nauka jazdy w komfortowych warunkach 

Atutem naszej szkoły nauki we Wrocławiu jest dogodna lokalizacja w strefie egzaminacyjnej, dzięki czemu już w czasie kursu słuchacze mogą nauczyć się dobrze jeździć po trasach egzaminacyjnych.  W tej strefie znajduje sie również nasz plac manewrowy, zadbaliśmy o jego dobre wyposażenie i odpowiednie oświetlenie. Zapewniamy konkurencyjne ceny kursów prawa jazdy. Wszystkie zajęcia odbywają się w świetnie wyposażonych, klimatyzowanych salach wykładowych. Zadbaliśmy o to, aby nasze sale były wyposażone w nowoczesny sprzęt, który jest niezbędny do prowadzenia zajęć taki jak tablice magnetyczne, flipchart, a także telewizory i odtwarzacze DVD.

 

Co oferujemy?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kursów ośrodka szkolenia kierowców Koszela z Wrocławia! Prowadzimy kursy na kat A, kursy na prawo jazdy kat C oraz kat B, a także szkolenia z zakresu kwalifikacji wstępnej przyspieszonej dla kierowców.

Dla osób, które chciałby usystematyzować swoją wiedze przed egzaminem praktycznym, przygotowaliśmy specjalną ofertę jazd dodatkowych

Zadzwoń i zapisz się na kurs

71 336 26 05 pon - pt 11:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami online

Znajdź nas na Facebook
Znajdź nas na Google+
Znajdź nas na Twitter