top

Kierowca zawodowy: C + E/C + Kwalifikacja


Kurs na kierowcę zawodowego - kurs C + CE + Kwalifikacja Wstępna

 

Zapisz się na 3 kursy w pakiecie C + E/C + KWP w cenie 6500zł

lub

PAKIET C + E/C + Kwalifikacja Wstępna Przyspieszona KURS EKSPRESOWY* w cenie 7000zł - trzy kursy realizujemy w niespełna 40 dni! (*płatność jednorazowa)

 

Czas trwania 3 kursów jednocześnie: dwa miesiące / max 40 dni w kursie ekspresowym

Terminy rozpoczęcia: każdy Słuchacz rozpoczyna kurs w indywidualnym terminie

Badania lekarskie i psychologiczne: wykonujemy na miejscu - koszt 350zł

Pojazdy szkoleniowe: identyczne, jak w WORD

Miejsce składania egzaminów państwowych: WORD i OSK Koszela

 

W OSK Koszela posiadamy kilka pojazdów szkoleniowych, co nie wydłuża sztucznie czasu oczekiwania na jazdy i nie przeciąga kursu. Część praktyczną kursów zaczynamy od ręki. W przypadku kursu szybkiego jesteśmy w stanie skrócić standardowy czas trwania do minimum.

 

Szkolenia w zakresie pakietu kursów "C + E/C + KW (kod 95 w prawie jazdy)" prowadzimy sprawdzoną, autorską metodą, która pozwala ukończyć wszystkie trzy kursy w terminie 2 do 3 miesięcy maksymalnie.

Prowadzimy te kursy jednocześnie, zgodnie z metodologią nauczania oraz z gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu.

Mamy najwyższą we Wrocławiu zdawalność egzaminów kategorii C i E/C! A to przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy.

Na kursie nauki jazdy uczymy dobrych nawyków w prowadzeniu pojazdów oraz umiejętności potrzebnych do skutecznego zdania egzaminów w WORD. 

Na kursie Kwalifikacji Wstępnej uczymy tego wszystkiego, co niezbędne jest w pracy kierowcy zawodowego, w tym: mocowania ładunku, doskonalenia techniki jazdy na torze w warunkach specjalnych oraz obsługi urządzeń w pojazdach.

Świetnej jakości nowy sprzęt (MAN 12.240 i MAN 12.250) w połączeniu z najlepszymi warunkami lokalowymi w całym mieście(!), najlepszym placem manewrowym w mieście(!) oraz z najlepszą kadrą dydaktyczną, w której skład wchodzą instruktorzy TECHNIKI JAZDY, sprawia że mamy najlepszą zdawalność kategorii C i E/C wraz z Kwalifikacją w całym Wrocławiu.

Zapraszamy.

Zadzwoń i zapisz się na kurs

71 336 26 05 pon - pt 11:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami online

Znajdź nas na Facebook
Znajdź nas na Google+
Znajdź nas na Twitter