top

Kierowca zawodowy: C + E/C + Kwalifikacja


Kurs na kierowcę zawodowego - kurs C + CE + Kwalifikacja Wstępna

 

Zapisz się na 3 kursy w pakiecie C + E/C + KWP w cenie 7200zł

lub

PAKIET C + E/C + Kwalifikacja Wstępna Przyspieszona KURS EKSPRESOWY* w cenie 8000zł - trzy kursy realizujemy w niespełna 40 dni! (*płatność jednorazowa)

 

Czas trwania 3 kursów jednocześnie: dwa miesiące / max 40 dni w kursie ekspresowym

Terminy rozpoczęcia: każdy Słuchacz rozpoczyna kurs w indywidualnym terminie

Badania lekarskie i psychologiczne: wykonujemy u swoich lekarzy - koszt 350zł

Pojazdy szkoleniowe: identyczne, jak w WORD

Miejsce składania egzaminów państwowych: WORD i OSK Koszela

 

W OSK Koszela posiadamy kilka pojazdów szkoleniowych - identycznych, jak w WORD oraz z doskonałym stanie technicznym - co nie wydłuża sztucznie czasu oczekiwania na jazdy i nie przeciąga kursu. Część praktyczną kursów zaczynamy w ciągu 7 dni od rozpoczęcia formalności. W przypadku kursu szybkiego jesteśmy w stanie skrócić standardowy czas trwania do niezbędnego minimum.

 

Szkolenia w zakresie pakietu kursów "C + E/C + KW (kod 95 w prawie jazdy)" prowadzimy sprawdzoną, autorską metodą, która pozwala ukończyć wszystkie trzy kursy w terminie 2 do 3 miesięcy maksymalnie.

Prowadzimy te kursy jednocześnie, zgodnie z metodologią nauczania oraz z gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu.

Mamy najwyższą we Wrocławiu zdawalność egzaminów kategorii C i E/C! A to przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Mamy rzeszę polecających - nasze metody i naszych pracowników - absolwentów własnego Ośrodka oraz absolwentów innych Ośrodków, doskonalących u nas swoje umiejętności.
Nasi instruktorzy to wieloletni praktycy, kierowcy zawodowi oraz instruktorzy techniki jazdy oraz pedagodzy - przekłada się to na umiejętność dobrego przekazu wiedzy, dzięki dostosowaniu się do potrzeb przyszłego kierowcy oraz przekazaniu wiedzy nie tylko niezbędnej do zdania egzaminów państwowych, ale również do nauczenia praktycznego wykonywania zawodu.

Na kursie nauki jazdy uczymy dobrych nawyków w prowadzeniu pojazdów oraz umiejętności potrzebnych do skutecznego zdania egzaminów w WORD, jak i bezpiecznej, efektywnej jazdy zawodowej.

Na kursie Kwalifikacji Wstępnej uczymy tego wszystkiego, co niezbędne jest w pracy kierowcy zawodowego, w tym: mocowania ładunku, doskonalenia techniki jazdy na torze w warunkach specjalnych oraz obsługi urządzeń w pojazdach.

Świetnej jakości nowy sprzęt (MAN 12.240 i MAN 12.250) w połączeniu z najlepszymi warunkami lokalowymi w mieście, najlepszym placem manewrowym oraz z najlepszą kadrą dydaktyczną, w której skład wchodzą instruktorzy TECHNIKI JAZDY, sprawia że mamy najlepszą zdawalność kategorii C i E/C wraz z Kwalifikacją w całym Wrocławiu.

Zapraszamy.

Zadzwoń i zapisz się na kurs

71 336 26 05 pon - pt 11:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami online

Znajdź nas na Facebook
Znajdź nas na Google+
Znajdź nas na Twitter