top

Kierowca zawodowy: C + E/C + Kwalifikacja


Kurs na kierowcę zawodowego - kurs C + CE + Kwalifikacja

 

Czas trwania 3 kursów jednocześnie: 3 miesiące / ~40 dni kurs szybki

Terminy rozpoczęcia: kandydat rozpoczyna kurs w indywidualnym terminie

Badania lekarskie i psychologiczne: umawiamy kandydatów do lekarzy (kliknij)

Pojazdy szkoleniowe: identyczne, jak w DORD

Miejsce składania egzaminów: DORD Wrocław (od 5 kwietnia 2022 egzaminy z kwalifikacji przeszły do ośrodków egzaminowania)

 

W OSK Koszela posiadamy pojazd do nauki jazdy C + E/C, identyczny, jakim dysponuje DORD Wrocław - MAN 12.250 oraz oprogramowanie do kursu Kwalifikacji, umożliwiające odbycie kursu w trybie online.

Część praktyczną kursu łączonego C + E/C zaczynamy w ciągu 10 dni od zdania egzaminu teoretycznego i dopełnienia wszystkich formalności, a w przypadku kursu szybkiego zajęcia rozpoczynamy niezwłocznie. Kurs kwalifikacji w każdym rodzaju kursu - standardowy lub szybki - rozpoczynamy niezwłocznie po dopełnieniu formalności.

 

Procedura przed rozpoczęciem szkolenia

Kandydat na kurs ma obowiązek złożyć w Wydziale Komunikacji lub we właściwym Starostwie następujące dokumenty:

wniosek o wydanie prawa jazdy (pobierz, wydrukuj, wypełnij)

orzeczenie lekarskie oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdami

zdjęcie biometryczne o wymiarach 35 mm x 45 mm (sprawdź)

- kserokopia posiadanego prawa jazdy

- zaświadczenie z Ośrodka Szkolenia o uczestnictwie w Kursie Kwalifikacji (w przypadku kandydatów poniżej 20 lat i 9 miesięcy)

Kandydat otrzymuje z Wydziału Komunikacji Profil Kandydata na Kierowcę (PKK - numer identyfikujący kandydata na kierowcę) oraz Profil Kierowcy Zawodowego (PKZ), z którym udaje się do Ośrodka Szkolenia Kierowców na wcześniej umówioną wizytę.
Czas trwania spotkania z kandydatem na kierowcę to około 90 minut.

 

Szkolenia C + E/C + KW prowadzimy sprawdzoną, autorską metodą, która pozwala ukończyć wszystkie trzy kursy w terminie do 3 miesięcy.

Kurs łączony C + E/C prowadzimy równolegle z kursem kwalifikacji, zgodnie z metodologią nauczania oraz z gwarancją dobrego przygotowania do egzaminu, np. zajęcia na płycie poślizgowej w kursie kwalifikacji odbywają się wówczas, kiedy kandydat na kierowcę opanuje zasady prowadzenia pojazdu w kursie nauki jazdy C + E/C i jest gotów na doskonalenie swojej techniki jazdy na specjalnie przygotowanym torze.

Mamy najwyższą we Wrocławiu zdawalność egzaminów kategorii C i E/C, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy. Mamy rzeszę polecających - nasze metody i naszych pracowników - absolwentów własnego Ośrodka oraz absolwentów innych Ośrodków, doskonalących u nas swoje umiejętności.

Nasi instruktorzy to wieloletni praktycy, kierowcy zawodowi, byli kierowcy rajdowi, instruktorzy techniki jazdy oraz pedagodzy - przekłada się to na umiejętność dobrego przekazu wiedzy, dzięki dostosowaniu się do potrzeb przyszłego kierowcy oraz przekazaniu wiadomości nie tylko niezbędnych do zdania egzaminów państwowych, ale również do nauczenia praktycznego wykonywania zawodu.

Na kursie nauki jazdy uczymy dobrych nawyków w prowadzeniu pojazdów oraz umiejętności potrzebnych do skutecznego zdania egzaminów państwowych, jak i bezpiecznej, efektywnej jazdy zawodowej.

Na kursie Kwalifikacji Wstępnej uczymy tego wszystkiego, co niezbędne jest w pracy kierowcy zawodowego, w tym: doskonalenia techniki jazdy na torze w warunkach specjalnych oraz obsługi urządzeń w pojazdach.

Dla kandydatów na kierowcę zawodowego oferujemy również nieodpłatny udział w warsztatach z pierwszej pomocy ofiarom wypadków drogowych.

Świetnej jakości sprzęt (MAN 12.250) w połączeniu z najlepszymi warunkami lokalowymi w mieście, najlepszym placem manewrowym oraz z najlepszą kadrą dydaktyczną, w której skład wchodzą instruktorzy TECHNIKI JAZDY, sprawia że mamy najlepszą zdawalność kategorii C i E/C wraz z Kwalifikacją we Wrocławiu.

Zapraszamy.

Zadzwoń i zapisz się na kurs

71 336 26 05 pon - pt 11:00 - 17:00

Skontaktuj się z nami online

Znajdź nas na Facebook
Znajdź nas na Google+
Znajdź nas na Twitter